Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Zuma Logiczna

Zuma Logiczna to klasyka w swoim gatunku, która z pewnością ucieszy wszystkich fanów „Trzy z rzędu”, „Kul” i „Zumy”. Pomimo skromnego designu i prostej rozgrywki, gra zabiera cię w świat i nie odpuszcza, dopóki nie przejdziesz kilku poziomów, przynajmniej jako maksimum – wszystkiego.
Bez żartów! Sam zobacz! Tak jak tysiące graczy na całym świecie.

Jak grać

Przed tobą jest pole gry. Pośrodku znajduje się armata. Potrafi strzelać do kulek we wszystkich kolorach tęczy. To właśnie nią musisz sterować za pomocą komputerowej „myszy”. Działo z łatwością obraca się wokół własnej osi, dzięki czemu możesz dostać się w każdy zakątek pola gry i dosięgnąć nawet najtrudniejszego celu.

Zaraz po rozpoczęciu poziomu z norki wypełza „wąż”. Składa się z wielokolorowych kulek i porusza się ściśle po ścieżce, próbując dotrzeć do samego końca i wczołgać się do dziury. Nie pozwól jej tego zrobić. Strzelaj do niego pociskami z armaty, próbując trafić czerwoną kulę czerwoną pociskiem, niebieską w niebieską kulę i tak dalej, stosując tę ​​samą zasadę. Wtedy grupa co najmniej trzech kulek tego samego koloru, znajdujących się obok siebie, zostanie automatycznie usunięta z ciała węża. Wysadzaj wszystkie kulki, aby wygrać i przejść do następnej rundy.

W sumie gra ma 15 ekscytujących poziomów. Wypełnij je wszystkie!