Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Zuma Maya

Jeśli zawsze marzyłeś o poszukiwaniu starożytnej cywilizacji i odkryciu kilku jej najskrytszych tajemnic, to nadszedł czas! Wyjątkowa gra html Zuma Maya daje taką możliwość! Wirtualna podróż zaczyna się właśnie teraz, właśnie tutaj, w tym samym miejscu, w którym się znajdujesz! A do tego nie musisz nawet niczego pobierać i instalować – po prostu otwórz grę online na komputerze lub urządzeniu mobilnym i zacznij zanurzać się w cudowny świat tajemniczej cywilizacji Majów.

Jak grać w Zuma Maya

W grze „Zuma Maya” jest 76 poziomów. Będą się otwierać jeden po drugim w miarę postępów w każdym z nich. Celem gry jest zatrzymanie postępu wielokolorowego „węża” po krętej ścieżce do jaskini. Jeśli tak się stanie, runda zakończy się porażką i zostanie wznowiona ponownie. Aby temu zapobiec, użyj “myszy”, aby skierować armatę w kulki i strzelaj do nich tymi samymi kulami. Kulki zmieniają kolor przy każdym strzale. Należy jednak pamiętać, że jeśli kula, na przykład niebieska, wpadnie w zieloną, to dołączy do węża i powiększy się. Dlatego konieczne jest uderzanie kulek tego samego koloru w te same kulki. Następnie trzy lub więcej kulek tego samego koloru połączy się i automatycznie zniknie. Jak tylko wszystkie kule zostaną zniszczone, nastąpi przejście na nowy poziom.

Pierwsze poziomy będą łatwe i mogą zmniejszyć czujność. Ale nie radzimy relaksować się! Wraz z przejściem rozpocznie się najciekawsza i najtrudniejsza część – „wąż” stanie się szybszy i zwinniejszy, a kulki nie będą już układane w grupy o tych samych kolorach, by ułatwić zadanie. Spróbuj teraz!

Otwórz Zuma Maya już teraz i nie zapomnij włączyć dźwięku – niesamowicie piękna muzyka pomoże Ci zanurzyć się jeszcze głębiej w rozgrywkę układanki i w pełni doświadczyć jej czarującej atmosfery!