Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Zuma Mahjong

Zuma Mahjong to popularna gra logiczna online z gatunku „kulek”, oferująca dynamikę, proste sterowanie i wysokiej jakości obrazki. Rozgrywka w tej grze jest wciągająca od pierwszych sekund po uruchomieniu i utrzymuje uwagę do końca poziomu.

Tysiące fanów Zumy na całym świecie to potwierdzą. Sam zobacz! Osobliwością Zuma Mahjong jest to, że puzzle nie muszą być pobierane i instalowane na twoim urządzeniu. Gra jest dostępna na naszej stronie internetowej. Po prostu uruchom go w przeglądarce już teraz i ciesz się piękną grafiką, przyjemną muzyką i wciągającą rozgrywką.

Jak grać

Długa linia kolorowych piłek przesuwa się po boisku, które nigdy się nie zatrzymują. Chcą dotrzeć do końca ścieżki i odpocząć. Ale twoim zadaniem jest temu zapobiec, w przeciwnym razie poziom zakończy się miażdżącą porażką. Pozdrawiam oczywiście. Użyj skarabeusza, aby zatrzymać postęp kul. Poprowadź ją i strzelaj kolorowymi pociskami. Zasada jest taka: każda kula z armaty, wpadając w łańcuch, dołącza do niego. Gdy tylko utworzy się kombinacja co najmniej trzech kulek tego samego koloru, eksplodują i są usuwane z pola gry.

Zadanie jest następujące – wysadzić w powietrze wszystkie kulki i zapobiec dotarciu przynajmniej jednej kulki do końca ścieżki.
Powodzenia!