Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Halloween Zuma

Halloween Zuma to zabawna gra online Zuma poświęcona jednemu z najbardziej tajemniczych świąt na świecie – Halloween. Według legend, w tym dniu granica między światami zostaje zatarta, a ludzie mogą zobaczyć różne duchy, duchy i inne nadprzyrodzone istoty.

Główny bohater gry „Zuma Halloween” to prawdziwa czarownica. Robi co w jej mocy, aby powstrzymać szaloną inwazję dyni. Ale nie może tego zrobić sama. Czy jesteś gotów jej pomóc?

Jak grać

Długa linia kulek dyni porusza się po wężowej ścieżce. Skąd pochodzi, jest nieznane i nie jest jeszcze ważne. Nie ma czasu na te pytania. Jedyną rzeczą, o której należy wiedzieć i pamiętać, jest to, że pod żadnym pozorem dynie nie mogą dotrzeć do Jaskini na końcu szlaku! Aby to zrobić, kontroluj wiedźmę, obracaj ją w różnych kierunkach i strzelaj w dynie kulkami dyni. Jeśli trafisz w kolor w kolorze, kulki zostaną usunięte, jeśli nie, to połączą się z łańcuchem i wydłużą się. A Twoje szanse na wygraną zostaną odpowiednio skrócone.

Poziom uznaje się za zaliczony, gdy na boisku nie ma już piłek. Ale nie odpręż się! Przed nami dziesiątki nowych poziomów, nowe lokacje i jeszcze więcej niespokojnych dyń. Tylko Wiedźma pozostaje niezmieniona – będzie obecna na wszystkich poziomach. Jako jeden z głównych symboli Halloween.
Nie straszne? Wtedy idź przed siebie! Daj pieprz bezczelnym dyniom!