Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Zuma Legend

Zuma Legend to jedna z najlepszych odmian puzzli z piłką i zuma, którą pokochało wielu graczy. Harmonijnie łączy jasne i kolorowe wzornictwo w stylu starożytnych cywilizacji, wygodne i proste sterowanie, wysokiej jakości akompaniament muzyczny i oczywiście ekscytującą rozgrywkę od pierwszych sekund.

Przekonaj się już teraz!

Jak grać

Głównym symbolem gry jest święty chrząszcz skarabeusz. Nie bez powodu znajduje się w centrum pola gry! Strzeże wszystkich żywych istot dookoła, a teraz jego celem jest długi wąż zrobiony z wielobarwnych kulek, imponująco czołgający się po oszałamiającej ścieżce. Nie panikuj! W końcu wygląda niesamowicie i niewrażliwie tylko w swoim zwodniczym, kolorowym przebraniu! Ale znamy jej słaby punkt!
Jeśli uderzysz go magiczną kulą tego samego koloru ze Strażnika skarabeusza w kulę dokładnie tego samego koloru, to zatrzyma się na chwilę, uderzona twoją mocą, kule te eksplodują, a ich liczba zmniejszać. Po prostu strzelaj celnie! W przeciwnym razie, jeśli nie trafisz, to zrobisz. Na przykład, zamieniając niebieską kulę w żółtą, nie wybuchną, ale połączą się, a wąż urośnie. Nie pozwól jej dostać się do Jaskini. W przeciwnym razie wszystko stracone!

W Zuma Legend jest aż 100 poziomów! Wypełnij je wszystkie!