Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Zuma Free

Zuma Free to jasna dynamiczna łamigłówka z gatunku „kulek”, w którą można grać za darmo i bez rejestracji na naszej stronie internetowej. Nie ma potrzeby pobierania ani instalowania czegokolwiek. Gra dostępna jest w przeglądarce internetowej.
Fabuła „Zumy” poświęcona jest pradawnym plemionom, których sekrety musisz odkrywać na każdym nowym poziomie. Zacznij od pierwszego i idź do samego końca. I tylko wtedy będziesz w stanie zrozumieć tajemnice ukryte przed ludzkością przez warstwę czasu.

Jak grać

Po polu gry porusza się łańcuch kulek. Wszystkie mają różne kolory, ale mają jeden cel – dotrzeć do końca ich ścieżki, jaskini, która stanie się dla nich schronieniem. Ale nie możesz do tego dopuścić! W końcu zostaniesz zaliczony jako porażka. Aby wygrać, musisz zniszczyć wszystkie kule, zanim dotrą do schronu. Aby to zrobić, kontroluj specjalne działo i strzelaj z niego kulkami. Postaraj się uzyskać kolor w kolorze – czerwony do czerwonego, żółty do żółtego, a wtedy te same kulki eksplodują i znikają.
Aby ukończyć poziom, wyczyść całe pole gry. Ale nie bądź zbyt zrelaksowany. Pierwszy poziom to tylko rozgrzewka. Dalej będzie jeszcze goręcej, jeszcze trudniej i jeszcze ciekawiej. Gwarantujemy!