Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Zuma Deluxe

Zuma Deluxe to fascynująca gra zręcznościowa online, dzięki której możesz nie tylko zrelaksować duszę, ale także rozwinąć logiczne myślenie, uwagę i umiejętność patrzenia w przyszłość o kilka kroków, kalkulując wszystko z góry. Dlatego gry z gatunku „Zuma” cieszą się dużą popularnością na całym świecie, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.
Odkryj dla siebie ten niesamowity świat kulek, pełen zabawy i emocji w oryginalnej grze html5 Zuma Deluxe pełna wersja!

Jak grać w Zuma Deluxe

Starożytna cywilizacja w niebezpieczeństwie! A wraz z nią wiedza, którą chronią, jest zagrożona, bez której świat znajdzie się na krawędzi wymarcia. Tylko ty, potomek wielkich przywódców, w których żyłach płynie ich krew, możesz im pomóc! Aby to zrobić, chroń świętą świątynię i nie dopuść do wejścia do niej najeźdźców. W przeciwnym razie zniszczą go do ziemi, a wraz z nim wszystko, co od wieków trzymane było pod jego łukami…

Przed tobą kręta droga, wzdłuż której powoli, ale pewnie porusza się łańcuch kolorowych kulek. Celem tego jaskrawo kolorowego węża jest dotarcie do złotej gwiazdy z symbolem czaszki pośrodku. Zadaniem gracza jest zapobieżenie temu i zatrzymanie kulek, zanim dotrą do samego końca labiryntu. Aby to zrobić, za pomocą komputerowej “myszy” musisz skierować swoją broń, kamienną żabę, i strzelić do “węża” kulkami o różnych kolorach, próbując trafić element określonego koloru w elemencie o tym samym odcieniu . Gdy tylko zostanie zebrana grupa 3 kulek tego samego koloru, eksploduje i znika z łańcucha. Runda jest przekazywana, gdy na boisku nie ma już żadnych piłek.

Następnie możesz przejść do następnego, jeszcze trudniejszego poziomu. W miarę postępów w grze będzie coraz trudniej. Jednak gracz otworzy również nowe funkcje i możliwości, dzięki którym rozgrywka stanie się jeszcze bardziej zabawna i ekscytująca.

Kulki Zuma Deluxe to dość trudna gra. Gra Zuma Deluxe jest już dostępna na pełnym ekranie!