Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Zuma Deluxe 2

Zuma Deluxe 2 to kontynuacja legendarnej gry logicznej, tak uwielbianej przez miliony graczy na całym świecie. Co Cię w nim czeka:

• Ulepszona mechanika, jeszcze wygodniejsza i lżejsza. Zmodyfikowana rozgrywka uprościła proces sterowania, co pozwoliło nam maksymalnie skupić się na celach gry, a nie na jej ustawieniach.
• Nowe, ekscytujące i ekscytujące poziomy o rosnącym stopniu trudności. Trudno będzie się oderwać – sprawdzone w praktyce!
• Unikalne bonusy i ekskluzywne funkcje, które przyspieszają proces przekazywania i urozmaicają rozgrywkę. Bez pomocników w “Zumie” nigdzie – i słusznie, czy nie tylko ty walczysz z bezczelnym “wężem”?

Co to wszystko znaczy? Że czekają na Ciebie jeszcze więcej pozytywnych emocji i wrażeń!
Nie trać czasu, dołącz do dużej i przyjaznej rodziny Zuma już teraz!

Jak grać w Zuma Deluxe 2

Łatwiej się nie da! Na środku pola znajduje się specjalne działo. Użyj komputerowej “myszy”, aby obracać ją w różnych kierunkach i strzelać kolorowymi kulkami. Twoim celem jest pełzający „wąż”, który składa się z elementów o różnych kolorach. Strzela w nią salwami, uniemożliwiając tęczowemu gadowi dotarcie do kamiennej jaskini. W przeciwnym razie poziom się skończy i będziesz musiał zacząć od nowa. Ważne jest, aby uderzać piłki kulkami tego samego koloru. Następnie grupa 3 identycznych kulek obok siebie wybuchnie i zniknie automatycznie. Wąż stanie się mniejszy, krótszy, a gdy ostatnia kula pęknie, przyniesie ci długo oczekiwane zwycięstwo. Ale nie ciesz się z wyprzedzeniem, zostaw siły na kolejne rundy – dalej będzie jeszcze trudniej. A pierwsze poziomy to tylko rozgrzewka!

Zagraj teraz w Zuma Deluxe 2 online za darmo i bez rejestracji!