Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Zuma Indyjskie

Gra online Zuma Indyjskie (Zuma Słoń) zanurzy się w czarującej sytuacji wyjątkowech i tajemniczych Indii, kraju kontrastów i sprzeczności, który słynie z wyjątkowych kultury i orientalnej kultury.

Dobranka jest dobra, bez względu na to, z której strony patrzysz – w końcu z układem kolejno jasną grafikę, magiczną przewodnik i ekscytującą rozgrywkę.
Nie możesz tego zrobić!

Jak grać w Zuma Indyjskie (Zuma Słoń)

Główny bohaterem gry jest majestatyczny słoń indyjski. W dniu, jako główny nadzór dżungli, siedzi na środku ekranu gry, gotowy w każdej chwili rzucaj się w obronę przyrody i swoich przyjaciół. Nastalam ta godzina! Dżungla jest w niebezpieczeństwie! Zjednocz się ze słoniem i walcz z przebiegiem klanem węży, którzy postanowili zamienić się zmienie lasy w ich serpentarium i stać się ich pełnoprawnymi panami.

Zadanie jest proste – “my przekręcać kręcenie” we wszystkich i kliknij na pełzającego węża. Z każdym kliknięciem wyleci kulka kasy. Pokaż zręczność i uderz zieloną kulkę – na zielono, niebieską – na niebiesko itd. W przypadku trzy lub więcej kulek tego samego rodzaju częstotliwość i zniknie długość węża w takim skróci się. Jeśli spud i udasz się w miejsce, kulka dołączy do węża i wydłuży. Nie można jej czołgać się do samego samego końca! W końcu razie poziom poziom się twoją gorzką porażką…

Zuma Indyjskie jest rozgrywana na punkty i na czas. Twój najlepszy wynik i umieść swoje nazwisko na rekordach Zuma!