Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Zuma Dino

Dinozaur Zuma to wciągająca gra logiczna typu „dopasuj 3 elementy” o dinozaurach. Mogą wyginąć, ale pamięć o nich będzie żyć wiecznie! W filmach, książkach i oczywiście w tak ciekawych grach.

Jak grać

Na soczystej młodej trawie siedzi zabawny dinozaur, chroniąc jaja przed krwiożerczymi kulkami. Chcą ukraść jaja dinozaurów i zabrać je do domu. Nie dopuść do tego! Pomóż dinozaurowi odeprzeć kule i uratować sprzęgło. Aby to zrobić, użyj “myszy”, aby wycelować dinozaura i strzelać bezpośrednio w jaja. Należy pamiętać, że jajka mają różne kolory. I to nie przypadek. Ponieważ w gatunkach „Zuma” musisz łączyć kulki tego samego koloru i tworzyć ich kombinacje z co najmniej trzech elementów. Następnie zostaną połączone ze sobą i automatycznie usunięte z pola gry. I po prostu tego potrzebujesz! Usuń wszystkie kulki i przejdź do następnego poziomu! Tutaj będzie jeszcze goręcej, jeszcze trudniej, ale też o wiele ciekawiej!
Graj w Zuma Dino online za darmo i bez rejestracji bezpośrednio na naszej stronie! Aby to zrobić, nie musisz pobierać żadnych plików i instalować ich na swoim urządzeniu. Po prostu uruchom układankę w przeglądarce, kliknij „Start” i ciesz się rozgrywką. Powodzenia!