Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Zuma Fairy Town 2

Zuma Fairy Town 2 to popularna gra online, która z pewnością przypadnie do gustu fanom gatunku match-3. Pomimo prostej i nieskomplikowanej konstrukcji, łamigłówka od razu, już od pierwszych sekund, wciąga w rozgrywkę, potwierdzając odwieczną prawdę, że czasem im prościej, tym lepiej.

Sam zobacz!

Jak grać

Celem łamigłówki jest oczyszczenie pola gry z kolorowych kulek przymocowanych do spinnera. Aby to zrobić, strzelaj do nich “myszką”, kontrolując strzałkę wskazującą kierunek. Ale nie wystarczy strzelać, ważne jest, aby uderzyć kulką tego samego koloru w dokładnie tego samego koloru spinner. Dopiero wtedy kulki połączą się ze sobą i eksplodują. Dlatego konieczne jest powolne usuwanie wszystkich kulek. Zadanie komplikuje fakt, że spinner nie stoi w miejscu, ale kręci się, przewracając celownik.

Gra ma kilka poziomów, których trudność wzrasta po przejściu poprzedniego.

Zagraj w Zuma Fairy Town 2 online, za darmo i bez rejestracji bezpośrednio na naszej stronie! Nie ma potrzeby pobierania, pobierania ani instalowania czegokolwiek. Po prostu otwórz układankę, naciśnij „Start” i ciesz się
wciągająca rozgrywka, od której trudno się oderwać. Sprawdzony przez miliony graczy!