Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Zuma Czarownik

Sprawdź swoją zwinność, Sprawdź i sprawdź w tej wciągającej grze Zuma Czarownik (Magik Zuma)! Magia wykreśla się teraz! Dołącz do nas!

Jak grać

Ta pozornie gra o nieskomplikowanym designie i pojawieniu się rozgrywek jest pełna niespodzianek i niespodzianek. Ma coś zaskoczyć graczy:

• Ciekawa fabuła poświęcona magii i czarodziejstwu. W końcu głównym bohaterem jest tutaj Czarodziej w szpicastym kapeluszu! Jest gotowy do wykonania każdego z rozkazów… Ruszaj!
• Dziesiątki poziomów poziomów. Jeśli w innych grach z gatunku „Zuma” pierwsze poziomy są dostępne i nie jest trudno je szybko przejść, to tutaj wszystko jest inne! Od samego początku grania, gdy próbujesz, próbujemy, że mózg i generujemy z mocą. Wejdź, sprawdź i przekonaj się sam!
• Dyskretny akompaniament muzyczny. Muzyka harmonijnie łączy się z fabułą i grą, tworząc czarujący klimat magii i baśni. Dzięki temu można głęboko zanurzyć się w procesie walki z kulkami, a nawet w grze w grę w trans. Gra jest tak wciągający!

Otóż ​​zasady – rozbijaj tak czerwone w czerwonej czerwonej kulki, czerwone posiłki, czerwone posiłki, żółta z żółtej kultury itd. Grupy kulek tego samego koloru eksplodują i znikają, a te kule, które są z kulkami w innym odcieniu, dołączą do innych. Celem jest próbnie zestawu instalacji i do próby do końca drogi.
Powodzenia!