Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Zuma Luxor

Popularna gra online Zuma Luxor html5 zaprasza na niesamowitą podróż po niesamowitym Egipcie. Ten niezwykły kraj kochany jest za wyjątkową historię i kulturę, za królewskie piramidy (między innymi należące do Siedmiu Cudów Świata), za ciepłe Morze Czerwone. Dlatego twórcy casualowych gier nie mogli zignorować tej twierdzy starożytnych grobowców wielkich faraonów i poświęcili dziesiątki różnych zagadek z gatunku „trzy z rzędu” Egiptowi.
Zuma Luxor 2 jest jednym z nich.

Jak grać

Od momentu uruchomienia gry jesteś archeologiem. A twoim następnym celem jest zbadanie starożytnych piramid. Po wejściu do środka stajesz przed bardzo dużym problemem. Wyjście było pokryte kolorowymi kulkami. A teraz musisz zniszczyć je wszystkie, zanim dotrą do ciebie. To będzie twoja droga do wolności.
Po wężowej ścieżce będzie pełzał „wąż” z kolorowych kulek. Musisz strzelać do nich z armaty swoimi kulkami, próbując trafić niebieską kulę w niebieską, czerwoną w czerwoną i tak dalej z innymi kolorami. Trzy lub więcej kul tego samego koloru, znajdujące się obok siebie, eksplodują i automatycznie znikają z „węża”. Zadanie polega na jak najszybszym usunięciu wszystkich kulek, w przeciwnym razie przetoczą się na koniec toru i poziom się nie powiedzie.
Następujące bonusy będą dostępne, aby pomóc graczowi:

• Deszcz meteorów. Niszczy większość piłek na boisku.
• Bomba. Eksploduje co najmniej 4 kule.
• Tęczowa bańka. Zmienia kolor kulek w armacie podczas strzelania na żądany kolor.
• Tęczowy chwost. Zmienia kolor kulek w „wężu” na pożądany.
• Klepsydra. Wąż jest zmuszany do poruszania się w przeciwnym kierunku.

Za każdą zniszczoną piłkę na boisku wydawane są monety. Za ich pomocą możesz dokupić dodatkowe bonusy.

Powodzenia, najodważniejszy archeolog, jakiego znamy!