Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Zuma Revenge 2

Czy miałeś kilka wolnych minut? Następnie wydaj je dla dobra swojej duszy i umysłu w grze Zuma Revenge 2. Ta wciągająca gra logiczna może nie tylko pocieszyć i zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy, ale także utrzymać mózg w dobrej kondycji. Brzmi dobrze? Mózg trenuje tylko przez odpoczynek. To zaleta popularnych gier z takich gatunków jak „piłki”, „trzy z rzędu” i „zoom”.

Jak grać

Przed wami klasyczna „Zuma” – ekran gry z krętą ścieżką, pośrodku kamienna żaba, która w milczeniu obserwuje przesuwający się przed nim sznur kolorowych kulek. Kierują się do tunelu. To jest ich ostateczny cel, ale nie można im tam pozwolić. W przeciwnym razie stracisz poziom i będziesz musiał zaczynać od nowa.
Żaba jest twoją bronią w walce z tymi kulami. Kontrolując go jak procę lub armatę, obracaj płaz w różnych kierunkach, celuj w kule i strzelaj w nie pociskami. Tylko nie zapominaj, że najważniejsze jest strzelanie czerwonymi kulkami w czerwone, niebieskimi w niebieskie i tak dalej. Gdy tylko utworzy się kombinacja co najmniej trzech kulek tego samego koloru, połączone kule eksplodują i są automatycznie usuwane z pola gry. Musisz całkowicie wyczyścić ekran z kulek, a następnie możesz przejść do następnego poziomu.
Dobra gra!