Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Crystal Ball Zuma

Crystal Ball Zuma to jasna, dynamiczna, zabawna gra logiczna o soczystym designie, która nie zawiedzie żadnego fana gatunku „Kulki”.
Jego jedyną wadą jest to, że nie jest zrusyfikowana. Ale nawet ci, którzy nie znają angielskiego, nadal będą w stanie zrozumieć rozgrywkę i zabrać swoje dusze dla dobra umysłu! Dołącz do nas!

Jak grać

Celem gry jest zebranie kombinacji co najmniej 3 piłek tego samego koloru w celu usunięcia ich z pola gry. Aby to zrobić, musisz strzelić w łańcuch kulek, który porusza się powoli po ścieżce. Ważne jest, aby jeden kolor był dokładnie w tym samym kolorze. Następnie kulki o tym samym odcieniu zostaną zgrupowane i automatycznie znikną. Jeśli spudłujesz, kulka dołączy do łańcucha i stanie się jeszcze dłuższa, co znacznie skomplikuje przejście poziomu. Jeśli kulki dotrą do końca ścieżki, poziom zostanie uznany za nieudany i będziesz musiał go ponownie uruchomić.

Gra toczy się na punkty. Im więcej punktów, tym wyższy wynik. Gotowy do wpisania swojego nazwiska do historii Zumy? Następnie otwórz układankę już teraz, kliknij „Start” i zacznij grać online!
Powodzenia!