Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Zuma Żaba

Kulki Zuma Żaba (Zuma Frog) to kolorowa gra logiczna online z popularnego gatunku łączenia 3 elementów. Gry Zuma są uwielbiane za jasną grafikę, proste zasady, wciągającą rozgrywkę, od której nie można się oderwać, za radość i zabawę, które zapewniają zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Dlatego jeśli chcesz zrelaksować swoją duszę i spędzić czas z korzyścią, witaj w ekscytującym świecie Zuma!

Jak grać w Kulki Zuma Żaba

Głównym bohaterem gry jest piękna żaba. Siedzi na środku boiska i zabawia się pluciem piłek. Jego celem jest długi wąż zrobiony z wielobarwnych kulek, powoli czołgający się ścieżką do nory. Wąż jest pewien, że sunie cicho i niezauważalnie, ale po prostu nie możesz przeczołgać się obok żaby!

Dołącz do żaby i nie pozwól wężowi dokończyć podróży. Celuj jak najdokładniej i strzelaj pewnie i szybko. Spróbuj trafić kulki tego samego koloru w kulki dokładnie tego samego koloru. Wtedy te same segmenty w wężu zostaną usunięte, zmniejszając jego długość. Jeśli nie dopasujesz koloru, kulki połączą się z ciałem węża i odwrotnie, wydłużą go. Zadanie komplikuje fakt, że zręczny wąż nie jest statyczny, ale porusza się po ścieżce, przewracając wzrok i testując twoje nerwy na siłę.

Wybierz odpowiednią strategię i idź do zwycięstwa! Doświadczeni gracze radzą „strzelać” do węża z ogona, ponieważ usunięte kulki tworzą lukę, a wąż zatrzymuje się, czekając, aż pozostałe kule doczołgają się do reszty jego ciała. Jeśli zaczniesz strzelać z głowy, istnieje możliwość, że możesz przesunąć węża jeszcze bliżej nory, jeśli trafisz w inny kolor. Śledź odległość! I radzimy nie polegać zbytnio na Żabie. Pluje kulkami tylko na polecenie.

Czy zasady są jasne? Więc zacznij! Dobra gra!