Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Lost Island Zuma

Lost Island Zuma to trzecia część popularnej gry online z gatunku „Zuma” i „Kulki”, w której musisz kontynuować podróż przez Zagubioną Wyspę i dotrzeć do skarbu. Gracze znajdą jeszcze więcej nowych poziomów, bonusów, różnorodnych lokacji, emocji i wrażeń. Dlatego musisz wyruszyć w drogę już teraz. Przygoda nie może czekać!

Jak grać

Grą steruje się za pomocą komputerowej „myszy”. Na boisku zobaczysz łańcuch kulek, który powoli porusza się po ścieżce. Twoje zadanie jest proste – uniemożliwić kulkom dotarcie do końca, zatrzymać je wszelkimi sposobami i zniszczyć. Aby to zrobić, masz do dyspozycji aż dwa pistolety, między którymi możesz przełączać się w dowolnym momencie gry. Jest to bardzo wygodne i podwaja szanse na wygraną. Ważne jest, aby strzelać nie tylko szybko, ale i celnie. I konieczne jest, aby kolor pasował do koloru, to znaczy czerwone kulki muszą być zgrupowane z czerwonym, zielonym i zielonym, a potem eksplodują, a łańcuch staje się krótszy. Ostatni balon, który pęknie, przyniesie ci epickie zwycięstwo w tej rundzie. Ale nie odpoczywaj i nie raduj się z wyprzedzeniem – przed Tobą jeszcze dwa tuziny najtrudniejszych poziomów, które tak łatwo ci się nie poddadzą.

Gotowy do podróży na Zagubioną Wyspę? W takim razie chodźmy teraz! Co więcej, nie ma potrzeby pobierania, pobierania i instalowania czegokolwiek – gra Lost Island Zuma działa bezpośrednio w przeglądarce internetowej.