Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Zuma Bubble Shooter

Zuma Bubble Shooter (Strzelanie bąbelków) – ekscytująca gra zręcznościowa z popularnego gatunku “kulek”, w którą można grać za darmo i bez rejestracji na naszej stronie internetowej. Nie musisz pobierać żadnych plików i instalować ich na swoim urządzeniu. Gra jest dostępna dla wszystkich graczy w przeglądarce internetowej.

Jak grać

Kolorowa łamigłówka składa się z kilku wymagających poziomów o progresywnym poziomie trudności. Na środku boiska znajduje się działo, którym steruje kot w hełmie i mundurze wojskowym. Chroni złoty totem – symbol wolności i niezależności Bractwa Kocich. Bezczelne myszy chcą uchwycić najważniejszy artefakt w paski fiszbinowe. Rozrzucili okrzyk w całej dzielnicy i zgromadzili ogromną armię swoich towarzyszy, którzy również chcą zemścić się na kotach za wszystkie wieki wrogości. Koty, których liczba jest zbyt mała, aby odstraszyć gryzonie, zwróciły się na cały czas swojego istnienia do jedynego sojusznika – Człowieka.

Teraz los Kocich Bractw jest w Twoich rękach! Ich wolność zależy od szybkości reakcji, umiejętności logicznych i uważności. Nie zawiedź tych, którzy wierzą w Ciebie jako jedynego Zbawiciela i Opiekuna.

Celem gry Zuma Bubble Shotter jest powstrzymanie kolorowych kulek przed dotarciem do końca ścieżki, po której się czołgają. Aby temu zapobiec, kontroluj działo na środku ekranu gry, kierując je we właściwe dla siebie miejsce. Celuj w kule i strzelaj do nich. Kulki tego samego koloru eksplodują i znikają. Musisz usunąć wszystkie kulki, a wtedy poziom zakończy się zwycięstwem.

Powodzenia!