Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Craigen: Stones of Thum

Craigen: Stones of Thum to oryginalna interpretacja klasycznej wersji Zuma, która z pewnością ucieszy graczy tego gatunku. Układanka poświęcona jest kulturze skandynawskiej, w szczególności motywowi Wikingów. Groźni, bezlitosni wojownicy Północy, nie znający strachu, ale znający wartość honoru i godności.

Jak grać

Akcja gry toczy się na ziemiach Wikingów. Kolorowe kulki powoli przesuwają się po krętej ścieżce. Zadaniem gracza jest strzelanie do nich z procy, starając się trafić czerwoną kulkę na czerwono, niebieską na niebiesko i tak dalej, zgodnie z tą zasadą. Trzy lub więcej kulek tego samego koloru eksploduje i znika z pola gry. Wszystkie kulki muszą zostać usunięte, aby wygrać poziom. Jeśli łańcuch kulek dotrze do końca toru, poziom zostanie uznany za nieudany i będziesz musiał przejść przez niego od samego początku. Z każdym nowym otwartym poziomem wzrasta trudność gry. Lokacje stają się trudniejsze, ścieżka staje się krótsza. Dlatego, aby wygrać, należy strzelać szybko, ale celnie, licząc każdy oddany strzał.
Gra online Craigen: Stones of Thum ma bardzo wysokiej jakości akompaniament muzyczny, który przygotuje Cię do rozgrywki. Polecamy włączyć dźwięk i maksymalnie cieszyć się atmosferą układanki, od obrazu do dźwięku.