Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Zuma Totemia

Zuma Totemia to wyjątkowy magiczny świat, w którym musisz udać się, aby pomóc miastu Totemia i chronić je przed złem. Rzecz w tym, że zawsze żyli tu życzliwi i dobrzy ludzie ze starożytną wiedzą z zakresu magii. Nigdy ich nie nadużywali. Tylko na dobre, uzdrawiające i budujące. Ale pewnego dnia zostali zdradzeni. Jeden z Czarowników Totemii połączył siły z potężnym złym Szamanem, aby przejąć starożytną wiedzę dla potęgi i potęgi. Swoim złym zaklęciem zaczarował wszystkie kamienie wokół miasta, tchnął w nie życie i kazał zaatakować Totemię.
Teraz tylko ty możesz powstrzymać Szamana i pomóc mieszkańcom Totemii. Nie ma czasu na myślenie! Musimy teraz iść do Zuma Totemia!

Jak grać

Po krętej ścieżce porusza się długa armada zaczarowanych kulek. Musisz ich zatrzymać za wszelką cenę i nie pozwolić im dokończyć tej podróży. W przeciwnym razie miasto upadnie, a jego mieszkańcy staną się słabymi jeńcami złego Szamana… Dlatego raczej chwyć za broń – wielki relikt Totemii, artefakt w postaci budzącej grozę maski, z której można strzelać muszle. Każdy pocisk ma swój własny kolor. Ważne jest, aby trafić pociskiem w kulkę przeciwnika o dokładnie tym samym kolorze. Łączą się ze sobą i eksplodują. Działaj szybko i zdecydowanie. Jeśli kule dotrą do bram Totemii, wszystko pójdzie na marne…

Czy jesteś gotowy na bitwę światła i ciemności? W takim razie odwiedź Zuma Totemia już teraz!