Dislike!Like it! (Rating: 5.00)
Loading...

Zuma Pirates

Wszystkie ręce na pokładzie! Piraci Zuma zapraszają wszystkich na ekscytującą przygodę. Wydawałoby się, że nazwa gry sugeruje, iż poświęcona jest pirackiej tematyce. Właściwie to nieprawda. Od pirata tutaj – tylko czapki głównych bohaterów z charakterystycznymi symbolami. Fabuła zbudowana jest wokół odwiecznej bitwy między kotami a myszami. W tej walce stajesz po stronie wąsatych i pomagasz chronić ich kraj przed inwazją myszy.

Czy jesteś gotowy na walkę? Wtedy idź przed siebie! Czas pokazać tym myszom, kto naprawdę rządzi światem! Ho-ho-ho!

Jak grać

Pierwsze 5 poziomów układanki to szkolenie edukacyjne przed kolejnymi poważnymi rundami. Na boisku zobaczysz krętą ścieżkę z toczącymi się po nich piłkami. Twoim celem jest pozbycie się ich za pomocą specjalnej armaty i nie dopuszczenie ich do samego końca. Aby to zrobić, musisz wykonać następujące czynności:

• Przytrzymaj armatę myszką, aby wycelować.
• Następnie zwolnij armatę do strzału.
• Celuj kulkami jednego koloru w kulki innego koloru.
• Połącz trzy lub więcej kulek tego samego koloru i rozbij je w ten sposób.

Wśród zwykłych kul-myszy są te, które są bardzo złośliwe i przebiegłe, więc mają na głowach kaski ochronne. Nie da się ich pokonać jednym strzałem – strzelaj do nich kilkakrotnie kulkami tego samego koloru. Pomoże to powalić hełmy, osłabić je, a następnie wykończyć.

Gra posiada unikalną funkcję bonusową – arsenał broni. W nim możesz kupić potężną broń, która ułatwi przejście poziomu i sprawi, że myszy będą się bać, sprawiając, że piszczą ze strachu.
Istnieje również możliwość przeniesienia armaty w dogodne miejsce do strzelania w trakcie gry. Wszystko dla Ciebie! Po prostu pomóż kotom wygrać!

Zbieraj punkty, kupuj broń i daj rytm tym myszom! Spraw, by drżały z przerażenia i strachu, i odeślij je z powrotem do swoich nor!